Podczas dzisiejszej XXIX sesji Rady Gminy Złotoryja Wójt Gminy uzyskał absolutorium oraz wotum zaufania.
To ważne wyróżnienie i potwierdzenie, że nasza gmina rozwija się w dobrym kierunku. Dziękujemy Radnym za okazane zaufanie, a wszystkim mieszkańcom za codzienne wsparcie i współpracę.
To nasz wspólny sukces!
Działamy dalej dla dobra całej Gminy Złotoryja!
