Komisje Rady Gminy kadencji 2018 - 2023

Drukuj
 

Komisja Budżetu i Finansów oraz Działalności Gospodarczej, Budownictwa i Spraw Mieszkaniowych

Nadzorująca realizację budżetu gminy, inwestycji, prac remontowych, porządkowych, rozwoju usług przez podmioty gospodarcze i sprawy mieszkaniowe.

  1. Kret Marian - Przewodniczący
  2. Przemysław Siudak - zastępca przewodniczącego
  3. Rygielski Ernest
  4. Dolata Bogusław
  5. Wrutniak Ryszard
  6. Piechowicz Joanna
  7. Choczaj Paweł
  8. Pilich-Zaremba Magdalena
  9. Janiec Edward
  10. Pawlus Jarosław

PLAN PRACY KOMISJI - Pobierz


Komisja Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska oraz Bezpieczeństwa, Porządku Publicznego i Ochrony Przeciwpożarowej

Nadzorująca gospodarkę gruntami, produkcję rolną, ochronę środowiska, bezpieczeństwo, porządek publiczny, stan dróg i ochronę przeciwpożarową.

  1. Janiec Edward - Przewodniczący  
  2. Pawlus Jarosław - zastępca przewodniczącego
  3. Kret Marian
  4. Siudak Przemysław
  5. Wrutniak Ryszard
  6. Kusnierz Katarzyna
  7. Majchrowski Dariusz

PLAN PRACY KOMISJI - Pobierz


Komisja Oświaty, Kultury, Kultury Fizycznej, Zdrowia, Opieki Społecznej i do Spraw Rodziny

Nadzorująca działalność oświaty, jednostek kultury, sportu, zdrowia i opieki społecznej oraz pomocy rodzinie.
  1. Choczaj Paweł - Przewodniczący
  2. Dolata Bogusław - zastępca przewodniczącego
  3. Wrutniak Ryszard
  4. Piechowicz Joanna
  5. Kuśnierz Katarzyna
  6. Pilich-Zaremba Magdalena
  7. Stemplowski Mariusz

PLAN PRACY KOMISJI - Pobierz


Komisja Rewizyjna

Kontrolująca działalność wójta gminy, gminnych jednostek organizacyjnych i jednostek pomocniczych gminy w następującym składzie:

  1. Majchrowski Dariusz- Przewodniczący     
  2. Stemplowski Mariusz - zastępca przewodniczącego
  3. Pawlus Jarosław
  4. Rygielski Ernest

PLAN PRACY KOMISJI - Pobierz


Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

 

  1. Pilich-Zaremba Magdalena - Przewodnicząca    
  2. Stemplowski Mariusz - zastępca przewodniczącego
  3. Majchrowski Dariusz
PLAN PRACY KOMISJI - Pobierz