Gmina Złotoryja

Możliwości wsparcia MŚP

 
Pragniemy poinformować, że Dolnośląski Fundusz Gospodarczy Sp. z o.o. („DFG”), którego udziałowcami są m.in. Województwo Dolnośląskie i Bank Gospodarstwa Krajowego, posiada w swojej ofercie produkt wspierający funkcjonowanie mikro, małych i średnich przedsiębiorstw - poręczenie zapłaty wadium.
W związku z przewidywanym spowolnieniem gospodarczym, wywołanym epidemią SARS – CoV – 2, zwracam się z uprzejmą prośbą o rozważenie możliwości przekazania informacji mikro, małym i średnim przedsiębiorcom funkcjonującym w Państwa otoczeniu. Korzystanie z poręczeń zapłaty wadium może stanowić dla nich jedno z dodatkowych narzędzi poprawy płynności.
Informacje o poręczeniach zapłaty wadium znaleźć można w załączonej prezentacji lub na naszej stronie: www.dfg.pl/poreczenia-wadialne. W razie pytań lub wątpliwości, do dyspozycji są nasi specjaliści, tel. 696 871 433, 534 699 663 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Poręczenia
Informacje
 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 219

Wczoraj 303

W tym tygodniu 976

W tym miesiącu 2159

Od początku 3595389