Aktualności


 herb gmina zlotoryja pngZ A W I A D O M I E N I E

Zawiadamia się, że w dniu 22 lipca  2024r. o godz. 10.00  w sali narad (poddasze) odbędzie się IV Sesja (nadzwyczajna) Rady Gminy Złotoryja.
Porządek obrad sesji obejmuje:

Piknik Prusice 2024

Już w najbliższy weekend w naszej gminie odbędzie się niezwykłe wydarzenie muzyczno-kulturalne . Od koncertów Farben Lehre, Pudelsów i Gabriela Fleszara przez charytatywny bieg terenowy BlowJogg V, po innowacyjne projekty integracyjne i warsztaty kreatywne - WysocoFest oferuje niezapomniane doświadczenia. Odkryj magię festiwalu, znajdź nowe przyjaźnie i zainspiruj się w wyjątkowej atmosferze. Zapraszamy w dniach 19-21 lipca do Wysocka! Bilety już w sprzedaży!
Więcej informacji na stronie organizatora: www.wysocofest.com

Fest Wysoco 2024

W związku z modernizacją sieci wodociągowej w m. Gierałtowiec, Kwiatów, Lubiatów, Czerwony Kościół Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Złotoryi z/s w Wilkowie-Osiedlu informuje, że dnia 15.07.2024r. (poniedziałek) nastąpi przerwa w dostawie wody w godz. od 08:00 do 12:00.
Za utrudnienia przepraszamy.
W związku z awarią sieci wodociągowej w miejscowości BRENNIK, Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Złotoryi z/s w Wilkowie-Osiedlu informuje, że w dniu 01.07.2024r. nastąpiła przerwa w dostawie wody w godz. od 6:00 do 10:00,
Za utrudnienia przepraszamy
W związku z awarią sieci wodociągowej w m. WILKÓW (wieś), Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Złotoryi z/s w Wilkowie-Osiedlu informuje, że od dnia 28.06.2024r. będą następowały okresowe przerwy w dostawie wody, aż do usunięcia awarii.
Za utrudnienia przepraszamy
Informujemy, że od dnia 1 lipca do 31 sierpnia br. urząd gminy będzie pracował w godzinach 7:00 - 15:00.

Stowarzyszenie Sursum Corda realizuje projekt powierzony przez POWIAT ZŁOTORYJSKI, w ramach którego prowadzimy nieodpłatną pomoc prawną, nieodpłatne poradnictwo obywatelskie oraz nieodpłatne mediacje.
Celem projektu jest zapewnienie równego dostępu do nieodpłatnej pomocy prawnej na etapie przedsądowym oraz wsparcie mieszkańców w poradzeniu sobie z różnymi, trudnymi sytuacjami życiowymi i formalnymi - przy wsparciu prawników, doradców obywatelskich i mediatorów.

Oprócz świadczenia indywidualnej, darmowej pomocy - prowadzimy także EDUKACJĘ PRAWNĄ, która zmierza do zwiększania świadomości prawnej społeczeństwa.
Powiatowa podstrona projektu.

W najbliższy weekend - sobota - niedziela (29-30.06.br.) w Wilkowie świętujemy razem z Klubem Sportowym "Wilkowianka" jego 65-lecie a przy okazji także "Dni Wilkowa". Zapraszamy !!!

Dni Wilkowa
Zapraszamy na festyn rodzinny w najbliższą sobotę 29 czerwca br. godz. 15:00 na boisko w Rokitnicy.

Festyn rodzinny Rokitnica

Podkategorie

Linki do stron internetowych instytucji, organizacji, klubów itp.

Czytaj więcej: Linki