Gmina Złotoryja

Informacja dla osób posiadajacych słupy na działkach

 
Poniżej prezentujemy Państwu ofertę jednej z firm, z którą rozmawialiśmy na temat odszkodowań dla właścicieli gruntów na których działkach są umieszczone słupy, linie energetyczne czy rurociągi gazowe.
INFORMACJA DLA POSIADAJĄCYCH SŁUPY NA DZIAŁKACH TO OSTATNI ROK POLUBOWNYCH ROZLICZEN I WYPŁAT ODSZKODOWAŃ
Mam przyjemność zaprezentować Państwu usługi firmy konsultingowo doradczej współpracującej z Kancelariami prawnymi i podmiotami branżowymi wyspecjalizowanymi w temacie uzyskiwania dopłat i odszkodowań w zamian za ograniczenia Państwa na swojej własności na rzecz Operatora Przesyłowego – właściciela urządzeń elektroenergetycznych.
Pomagamy w uzyskaniu należności za rozmieszczone na Państwa prywatnych gruntach słupy i linie elektroenergetyczne, i rurociągi gazowe. Dotyczy to wszystkich rodzajów linii (niskiego 0,4 kV, średniego 15- 20 kV i wysokiego napięcia 110 kV, oraz napięć najwyższych 220 kV i 400 kV.
Jeszcze tylko ten rok możemy uregulować stosunki prawne z Operatorem Przesyłowym i ustalić słuszne roszczenia na etapie polubownym (bez udziału sądów).
Dokumenty branżowe oraz orzecznictwo Sądu, w tym Sądu Najwyższego (Siedmiu Sędziów) z czerwca 2018 r, wskazuje na rozpoczęcie biegu od czasu uwłaszczenia Operatorów Energetycznych, w tym poprzedników prawnych na gruntach, czyli od przełomu lat 1990/1991. Dlatego okres 30 letni posiadania kończy się w tym roku dla większości linii istniejącyh.
Jesteśmy przygotwani skutecznie reprezentować Państwa interesy przed Operatorem Przesyłowym by w oparciu o odpłatne ustanowienie służebności przesyłu - móc uzyskać przysługujące Państwu roszczenia :
– zapłatę za korzystanie Operaora Przesyłowego z Państwa gruntu
– odszkodowanie za utratę wartości gruntu, na których te słupy są posadowione i po których przebiegają linie różnych napięć,
– wynagrodzenie za bezumowne korzystanie z gruntu – korzystanie do tej pory bez żadnej umowy z Państwem, przy dzierżawie Państwa własności pod swoją działalność gospodarczą.
Dysponujemy dokumentacją, wiedzą i doświadczeniem i aby przygotować odszkodowania w sposób rzetelny i nie budzący wątpliwości dla żadnej ze Stron.
Informujemy tym samym Państwa, że po udowodnionym przez Operatorów Przesyłowych okresu 30-letniego posiadania, co nastąpi realnie z końcem tego roku, Operatorzy skorzystają z możliwości dokonania regulacji prawnej korzystania z Państwa gruntu przez zasiedzenie. W takim przypadku nie otrzymacie Państwo wynagrodzenia ani odszkodowania ponieważ w okresie, w którym przysługował Wam czas do podjęcia w tej sprawie negocjacji z właścicielem urzadzeń - byliście bezczynni – niezainteresowani.
Wszystkich Państwa zainteresowanych tematem odpłatnego uregulowania się prawnego zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszych usług. Arch-El Wojciech Krygowski we współpracy z Take Care Insurance Sp. z o.o w Krakowie Kontakt: tel 512547449, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 8

Wczoraj 154

W tym tygodniu 682

W tym miesiącu 888

Od początku 3599952