Gmina Złotoryja

Wszystkie strony książki - konkurs

 
Konkurs ksiazkiLubicie komiksy? Znacie „Szkołę latania” z serii Kajko i Kokosz autorstwa Janusza Christy? Centrum Kultury i Biblioteka Gminy Złotoryja zaprasza do udziału w konkursie literackim dotyczącym właśnie tego kultowego już dzieła (komiks dostępny jest w naszych bibliotekach – jego elektroniczną wersję można znaleźć również w intrenecie). Konkurs zostanie przeprowadzony w dniu 29 czerwca 2022 r. o godzinie 16.00 w Bibliotece Publicznej Gminy Złotoryja w Rokitnicy.
Konkurs składa się z dwóch etapów:
- etap I – biorą w nim udział wszyscy Uczestnicy. Polega on na rozwiązaniu testu składającego się z pytań zamkniętych i otwartych, dotyczących komiksu „Szkoła latania”. Pytania będą punktowane.
- etap II – bierze w nim udział trójka osób, które w etapie I zdobyły njawiększą ilość punktów. Etap ten zostanie przeprowadzony 30 minut po zakończeniu etapu I.
O zwycięstwie zdecyduje ilość poprawnie udzielonych odpowiedzi na pytania konkursowe. Podczas pierwszego etapu w przypadku zdobycia przez dwóch lub kilku Uczestników identycznej ilości punktów o awansie do etapu II decyduje dogrywka. W dogrywce Uczestnicy odpowiadają na dodatkowe pytania.
Nagrody w konkursie przyznane zostaną za pierwsze trzy miejsca.
Zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe - karty podarunkowe o wartości:
I miejsce: 300,00 zł; II miejsce – 150,00 zł; 3 miejsce – 50,00 zł.
Konkurs przeznaczony jest dla dzieci uczęszczających do klas 4-8 szkół podstawowych zwanych w regulaminie Uczestnikami. Mogą w nim wziąć udział osoby, które:
a. na stałe zamieszkujące na terenie Gminy Złotoryja,
b. nie zamieszkują na terenie Gminy Złotoryja, ale uczęszczają do jednej ze szkół podstawowych znajdujących się na jej terenie.
Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie swojego udziału za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź osobiście w jednej z bibliotek w godzinach jej funkcjonowania. Rejestracja możliwa będzie do dnia 27.06.2022r. włącznie.
Każdy uczestnik zobowiązany jest do przesłania skanu podpisanej przez rodzica bądź opiekuna prawnego „Zgody na przetwarzanie danych osobowych” do Organizatora, na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., najpóźniej do dnia 29.06.2022r. do godziny 8:00. Zgoda stanowi załącznik do Regulaminu. Treść zgody można również podpisać i pozostawić w bibliotece w Rokitnicy oraz filiach bibliotecznych w Gierałtowcu, Jerzmanicach-Zdroju i Wilkowie-Osiedlu w godzinach ich pracy, najpóźniej do wtorku (włącznie) 28.06.2022 r.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
Regulamin: http://gminazlotoryja.pl/regulamin_kajko.pdf