Gmina Złotoryja

Konkurs plastyczny

 
Konkurs plastyczny 072023Centrum Kultury i Biblioteka Gminy Złotoryja zaprasza do udziału w konkursie plastycznym "Ilustracja Książkowa". Zadanie jest bardzo proste - uczestnicy ukazują jak ich zdaniem powinna wyglądać ilustracja do ich ulubionej książki.
Prace należy przygotować w dowolnej technice płaskiej (farby, kredki, ołówek, wyklejanka itp). Format pracy maksymalnie A3. Każda praca powinna zostać opatrzona na odwrocie imieniem i nazwiskiem autora, miejscem zamieszkania, wiekiem oraz numerem telefonu kontaktowego do opiekuna.
W konkursie zostaną przyznane trzy pierwsze miejsca w dwóch kategoriach wiekowych:
a. Przedszkolaki oraz klasy 1-3,
b. Klasy 4-8,
Zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe - karty podarunkowe do Salonów Empik o wartości: I miejsce: 300,00 zł; II miejsce – 150,00 zł; 3 miejsce – 50,00 zł.
Prace należy złożyć w bibliotece w Rokitnicy lub filii w Jerzmanicach-Zdroju, Wilkowie-Osiedlu albo Gierałtowcu do 28.08.2023 r. włącznie (w godzinach pracy placówek).
Każdy uczestnik zobowiązany jest do przekazania wraz z pracą podpisanej przez rodzica bądź opiekuna prawnego „Zgody na przetwarzanie danych osobowych” do Organizatora. Zgodna stanowi załącznik do niniejszego Regulaminu.
Regulamin dostępny na stronie: https://ckib.gminazlotoryja.pl/aktualnosci/konkurs-plastyczny-z-nagrodami.html
Dodatkowe informacje pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.