Gmina

UWAGA !!! Woda z wodociągu w Wilkowie - warunkowa przydatność wody do spożycia

 
Woda Wilkow 1

Sesja w październiku

 
 herb gmina zlotoryja pngZ A W I A D O M I E N I E

Zawiadamia się, że w dniu 29 pażdziernika 2021r. o godz. 10.00 odbędzie się XXXV Sesja Rady Gminy Złotoryja przeprowadzona w trybie zdalnym.
Porządek obrad sesji obejmuje:

Czytaj więcej: Sesja w październiku

Dzień nauczyciela

 
zyczenia edu

Cyfrowa Gmina - Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym –„Granty PPGR” - AKTUALIZACJA

 
Logo komputery pgr
W związku z koleją zmianą wprowadzoną przez Ministerstwo do zasad i warunków ubiegania się o wsparcie na zakup komputerów przez gminę dla dzieci z rodzin byłych pracowników PPGR poniżej publikujemy nowe druki oświadczeń niezbędnych do ubiegania się o pomoc w ramach Konkursu Grantowego Cyfrowa Gmina – Wsparcie dzieci z rodzin peegierowskich w rozwoju cyfrowym – „Granty PPGR”. Złożone dotychczas oświadczenia zachowują swoją ważność. Nowe zasady rozszerzyły krąg osób mogących skorzystać z pomocy- dzieci mogą zamieszkiwać miejscowość lub gminę, w której funkcjonowało niegdyś państwowe przedsiębiorstwa gospodarki rolnej. Doprecyzowano również, że komputery będą przekazane na własność.
W związku z tym przedłużamy możliwość składania oświadczeń wraz ze zgodą do Urzędu Gminy Złotoryja do dnia 22 października br. do godz. 15:30.
Zasady konkursu: https://www.gov.pl/web/cppc/wsparcie-ppgr
W razie pytań kontakt z P. Katarzyną Hec- tel. 76/ 87 88 709
 

Wilków- brak wody

 
W związku z awarią sieci wodociągowej w miejscowości Wilków, Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Złotoryi z/s w Wilkowie - Osiedlu informuje, że w dniu 14.10.2021 r. od godz. 9. 00 nastąpi przerwa w dostawie wody w miejscowości Wilków. Planowane przywrócenie dostawy wody nastąpi do godz. 11.00.
Za utrudnienia przepraszamy

  • Linki ( Liczba artykułów: 9 )
    Linki do stron internetowych instytucji, organizacji, klubów itp.