APEL DO PACJENTÓW!
W związku z wprowadzeniem w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego związanego z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, zwracamy się do PACJENTÓW OŚRODKÓW ZDROWIA W: GIERAŁTOWCU, ROKITNICY I WILKOWIE-OSIEDLU z prośbą o:
- ZGŁASZANIE SIĘ DO OŚRODKA TYLKO W SYTUACJACH KONIECZNYCH, BEZWZGLĘDNIE WYMAGAJĄCYCH BADANIA LEKARSKIEGO – PO UPRZEDNIEJ KONSULTACJI I REJESTRACJI TELEFONICZNEJ !
- KONTYNUACJA LECZENIA, WYDAWANIE SKIEROWAŃ NA BADANIA, ANALIZA WYNIKÓW BADAŃ, ZAŚWIACZENIA, PORADA – ODBYWAJĄ SIĘ BEZ WIZYTY PACJENTA W GABINECIE – TELEPORADA POD NUERAMI TELEFONÓW:
Ośrodek Zdrowia w Gierałtowcu - 76 8781 413
Ośrodek Zdrowia w Rokitnicy – 76 8783 124
Ośrodek Zdrowia w Wilkowie-Osiedlu – 76 8783 321


OBOWIĄZKOWA REJESTRACJA TELEFONICZNA ORAZ PRZEDŁUŻANIE LEKÓW TYLKO I WYŁĄCZNIE POD WSKAZANYMI NUMERAMI TELEFONÓW.

Kwarantanna 15 03 druk cb 1
W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców oraz zapewnienie ciągłości funkcjonowania Urzędu Gminy Złotoryja, Wójt Gminy informuje, że Urząd Gminy i GOPS będą działały w trybie wewnętrznym i zostają zamknięte dla dostępu mieszkańców od 16 marca 2020 r. do odwołania.
Kasa w Urzędzie również będzie nieczynna.
Wszelkich płatności można dokonywać przez Internet lub w banku.

Dni i godziny pracy Urzędu i GOPS nie ulegają zmianie, jednakże wszystkie sprawy będą załatwiane drogą elektroniczną lub telefonicznie.

Dyżury telefoniczne:
• Sekretariat – (76) 87 88 700
• Fax – (76) 87 88 716
• Zagospodarowanie przestrzenne i inwestycje – (76) 87 88 705
• Wymiana źródeł ciepła – (76) 87 88 705
• Geodezja i nieruchomości – (76) 87 88 719
• Gospodarka odpadami komunalnymi i ochrona środowiska – (76) 87 88 702
• Ewidencja ludności – (76) 87 88 714
• Księgowość podatkowa – (76) 87 88 711
• Opłaty za odpady komunalne – (76) 87 88 721
• GOPS – (76) 87 83 021, zasiłki rodzinne – (76) 87 88 720

Adres poczty e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ePUAP: b393q8pnlb/skrytka

Na parterze Urzędu ustawiona jest skrzynka podawcza, do której można wrzucać wszelkie pisma (bez potwierdzenia ich złożenia).
apel
W związku z podjęciem działań zapobiegawczych mających na celu zatrzymanie rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2 Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Złotoryi z/s w WilkowieOsiedlu informuje, iż od dnia 13.03.2020 r. do odwołania Kasa oraz Zakład nie będzie przyjmował bezpośrednio Interesantów.
Załatwienie wszelkich spraw będzie możliwe telefonicznie lub elektronicznie (dane kontaktowe dostępne na stronie internetowej http://www.zgkimzlotoryja.zakladkomunalny.com/http).
Za utrudnienia przepraszamy
W związku z rozprzestrzeniającym się zagrożeniem związanym z koronawirusem firma COM-D realizująca na terenie naszej gminy wywóz odpadów komunalnych poinformowała nas, że nie będzie problemów z wywozem tychże odpadów. Jednocześnie wstrzymują oni dostarczanie nowych pojemników oraz worków na posesje do odwołania.
W związku z podjęciem zdecydowanych kroków mających na celu zatrzymanie szerzenia się koronawirusa SARS-CoV-2 sztab kryzysowy z udziałem ministra kultury i dziedzictwa narodowego zdecydował o czasowym zamknięciu od 12 marca 2020 r. instytucji kultury, filharmonii, oper, operetek, teatrów, muzeów, kin, domów kultury, bibliotek, galerii sztuki oraz szkół, uczelni wyższych i placówek szkolnictwa artystycznego na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.
Stosując się do powyższego, informuję, że od dnia 12 marca 2020r. do odwołania, gminna instytucja kultury ( tj. biblioteki i świetlice na terenie gminy Złotoryja) zaprzestają prowadzenia działalności. W związku z tym wszystkie biblioteki i świetlice pozostaną zamknięte dla mieszkańców.
Osoby, które dokonały rezerwacji świetlic wiejskich na najbliższe terminy, otrzymają zwrot wpłaconych kwot za wynajem. Wniosek o zwrot wpłaty można przesłać elektronicznie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., podając: imię i nazwisko osoby wynajmującej, termin wynajęcia oraz nr rachunku bankowego, na który należy zwrócić środki.
Osobisty kontakt w tej sprawie możliwy będzie dopiero po odwołaniu powziętych środków ostrożności.