Szanowni Państwo, ogłaszamy dziś konkurs pn. „Najpiękniejsza kartka świąteczna z Krainy Wygasłych Wulkanów”. Do udziału w tym konkursie zapraszamy dzieci w wieku od 5 do 14 lat, które zamieszkują obszar Partnerstwa Kaczawskiego, czyli następujące miasta i gminy: Bolków, Krotoszyce, Legnickie Pole, Męcinka, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Ruja, Świerzawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja wiejska, Miasto Wojcieszów, Miasto Złotoryja.
Konkurs stanowi jedno z wydarzeń z realizowanego przez nas projektu „XIV Kaczawski Jarmark Bożonarodzeniowy”. Projekt finansowany jest z środków budżetowych Województwa Dolnośląskiego, środków budżetowych Powiatu Jaworskiego oraz środków własnych Stowarzyszenia LGD Partnerstwo Kaczawskie.
Jedna osoba przekazuje do konkursu jedną kartkę świąteczną o formacie A5 (połowa kartki A4).
Wszystkie zebrane kartki, po rozstrzygnięciu konkursu, zostaną przekazane chorym dzieciom do Przylądka Nadziei we Wrocławiu, dlatego warto, aby na kartce pojawiły się życzenia. Dane uczestnika konkursu dołączmy do koperty (imię, nazwisko, miejscowość, gmina, wiek i numer telefonu).
Zgłaszanie prac trwa do 11 grudnia 2020r. (do godz.15.00), a ogłoszenie wyników nastąpi do dnia 17 grudnia 2020r. Przewidujemy 5 głównych nagród.
Kartki prosimy przekazywać na adres: Stowarzyszenie LGD Partnerstwo Kaczawskie, Mściwojów 54, 59-407 Mściwojów.
Regulamin Konkursu – zobacz tutaj.
Zapraszamy?