Zapraszamy na spotkania konsultacyjne nt. projektu Kolej+
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniu konsultacyjnym dotyczącym projektu planowanego do realizacji w ramach „Programu Uzupełniania Lokalnej i Regionalnej Infrastruktury Kolejowej – Kolej+ do 2028 roku”.
Reaktywacja połączeń pasażerskich do Złotoryi
Projektem planowanym do realizacji w ramach programu „Kolej+” jest rewitalizacja linii kolejowej 284 na odcinku Legnica – Złotoryja – Jerzmanice-Zdrój, która pozwoli na reaktywację przewozów pasażerskich na tej trasie. W ramach tej inwestycji, wstępnie planowana jest również budowa nowych przystanków w Legnicy i Złotoryi.
Spotkanie konsultacyjne nt. projektu powrotu pociągów do Złotoryi odbędzie się w dn. 7.10 (czwartek) o godz. 17:00 w formie zdalnej. Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie chęci uczestnictwa na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., do dnia 6.10 (środa) do godz. 20:00. Do zgłoszonych uczestników zostanie wysłany indywidualnie link do telekonferencji.
Organizacja spotkania związana jest z trwającą właśnie realizacją Studium Planistyczno- Prognostycznego dla ww. projektu inwestycyjnego. Wykonawcą dokumentacji jest Infra Centrum Doradztwa sp. z o.o. z Warszawy.